Eliška Dvorská / housle /

Eliška Dvorská se narodila 21. 6. 1984 a na housle začala hrát již ve svých třech letech. V roce 2005 úspěšně absolvovala Pražskou konzervatoř a  v letošním roce završila svá studia na HAMU v Praze. S orchestry a kvartety se podílela na natáčení studiových alb předních českých  zpěvaček (Marta Kubišová, Hana Hegerová, Aneta Langerová).

 

Kateřina Zíková / violoncello /

Kateřina Zíková – narozena 23. září 1983 se hudbě také věnuje od útlého dětství. V letech 1999- 2005 byla studentkou Pražské konzervatoře, kterou zakončila úspěšným absolutoriem. V roce 2006 byla vybrána  jako jediná violoncellistka do souboru doprovázejícího Roda Stewarta na jeho turné ve Velké Británii.

Adéla Pecková / housle /


Adéla Pecková se narodila 17.5. 1985. Hru na housle absolvovala na konzervatoři v Českých Budějovicích. V současné době se stále věnuje studiu houslí na Karlově Univerzitě. Se skupinou String Ladies vystupuje od roku 2009, zároveň se také věnuje vážné hudbě a působí jako stálý člen v komorním orchestru Ensemble 18+


Náš host
Jaroslava Poláková (Kleinová) / housle /

Narodila se 30.5.1984 a na housle začala hrát ve čtyřech letech. Vystudovala osmileté Gymnázium Václava Hlavatého v Lounech. Studovala konzervatoř Jaroslava Ježka, kterou zakončila absolutoriem. Nyní je primáškou v Cimbálové muzice Vladimíra Novotného a sólistkou v kapele svého otce Jaroslava Kleina, Funny Orchestra. Kromě hry na housle se věnuje i hře na klavír, zpěvu a výuce budoucích muzikantů.

 

Manager kontakt:
Blanka Zíková
Marketing Manager
GSM: +420 722 925 575
E-mail: blankazikova@stringladies.cz